Toogle Left

sebaKonkurs fotograficzny pod hasłem „Czarne i białe” zachęcił osoby dorosłe i młodzież do zmierzenia się z tymi dwoma barwami w fotografii, a zdjęcia, które zostały nagrodzone świadczyły o dużej wrażliwości i wyczuciu kontrastu ich autorów. Napłynęło ponad 100 prac, z których wybrano najlepsze w kategoriach skierowanych do szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dla osób dorosłych. Poziom był bardzo wysoki, a wszyscy autorzy doskonale poradzili sobie z wyzwaniem. Sebastian Zaborowski, uczeń klasy czwartej naszej szkoły zajął III miejsce w swojej kategorii. Naszemu laureatowi serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów a przede wszystkim radości z tworzenia!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk