Toogle Left

mikoNasza szkoła była organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego "DZIEŃ ŚWIETEGO MIKOŁAJA  W KRAJACH EUROPEJSKICH”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII będzińskich szkół podstawowych, którzy wykonali samodzielnie prezentacje multimedialne za pomocą programu Microsoft Power Point. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i oryginalne. Wprawiły nas w prawdziwie świąteczny nastrój. Bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w  konkursie.

 

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Patryk Sadowski SP 9

                 Maksymilian Dratwa SP 8

II miejsce - Karolina Czech  SP 9

                   Agata Krupa  SP 6

III miejsce - Aleksandra Kozak SP 11

                   Amelia Siwek SP 9

Wyroznienia:

- Julia Wojciechowska SP 9

- Mikołaj Burakowski SP 6

- Blanka Pac SP 6

- Emilia Pac SP 6

- Patrick Biela SP8

- Pola Wołyńska SP 8

- Lena Romanowska SP 3

- Alicja Białas SP 8

- Lena Kasperczyk SP 6

- Wiktor Klimaszewska SP 6

- Wiktor Ostrowski SP 6

- Piotr Nowak - SP 6

Zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody dostarczymy do szkół.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk