Toogle Left

222Po raz kolejny nasza szkoła była organizatorem międzyszkolnego konkursu fotograficznego dla uczniów klas I-III będzińskich szkół podstawowych. Tym razem w obiektywie zagościła jesień. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody i zachęcenie ich do fotograficznej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości. Konkurs miał charakter amatorski. Wszystkie nadesłane prace były pomysłowe, ciekawe, zgodne z tematem. Każda miała w sobie coś innego i niepowtarzalnego, odznaczały się oryginalnością. Jury miało poważny problem z wyłonieniem zwycięskich zdjęć.

Przyznano następujące miejsca:

Klasa I 

🥇 I Miejsce – Małgorzata Pałucha – SP nr 6
🥈 II Miejsce – Tola Radomska – SP nr 3
🥉 III Miejsce – Julia Sokół – SP nr 8

Klasa II
🥇 I Miejsce – Rafał Tomala – SP nr 13
🥈 II Miejsce – Oliwier Cieślik – SP nr 6
🥉 III Miejsce – Alicja Włodarska – SP nr 3

Klasa III 

🥇 I Miejsce – Jan Bubała – SP nr 6
🥈 II Miejsce – Natan Klamiński – SP nr 11
🥉 III Miejsce – Małgorzata Galwas – SP nr 13

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy wspaniałych zdjęć!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk