Toogle Left

olaSzkoła Podstawowa nr 8 w Będzinie była organizatorem międzyszkolnego konkursu "Nie z tej bajki". Zadanie uczniów polegało na zilustrowaniu sytuacji, w której bohatera ulubionej bajki odwiedza bohater z innej bajki. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne i pomysłowe prace. I choć nie wszystkie zostały nagrodzone, małym artystom należą się ogromne brawa. Najwyżej została oceniona praca Aleksandry Zachariasz - uczennicy klasy Ia, dzięki której Ola zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 

 

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk