olaSzkoła Podstawowa nr 8 w Będzinie była organizatorem międzyszkolnego konkursu "Nie z tej bajki". Zadanie uczniów polegało na zilustrowaniu sytuacji, w której bohatera ulubionej bajki odwiedza bohater z innej bajki. Uczniowie naszej szkoły wykonali piękne i pomysłowe prace. I choć nie wszystkie zostały nagrodzone, małym artystom należą się ogromne brawa. Najwyżej została oceniona praca Aleksandry Zachariasz - uczennicy klasy Ia, dzięki której Ola zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!