page

W związku z udziałem naszych uczniów w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKIM Stan wojenny we  wspomnieniach naszych bliskich w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie naszych adeptów dziennikarstwa z Waldemarem Sikorą członkiem NSZZ „ Solidarność” oraz uczestnikiem działań niepodległościowych organizacji Ruch Młodej Polski  a także Związku Młodzieży Polskiej, które po wprowadzeniu stanu wojennego działały w podziemiu. Uczniowie poznali losy Pana Sikory podczas stanu wojennego, dowiedzieli się o jego działalności wolnościowej na rzecz naszej ojczyzny.   Pan Sikora będzie bohaterem prac literackich naszych uczniów.