Toogle Left

wNa przełomie września i października (15.09 – 15.10.br.), w szkole, w klasach I-III,  pod patronatem Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej realizowana była akcja informacyjno- edukacyjna „Wirusoochrona”. Jej celem było promowanie zdrowego i higienicznego trybu życia, jako podstawowego środka zapobiegania przenoszeniu się wirusów (SARS-CoV-2 i grypy).

Działania ukierunkowano na:

- promocję podstawowych zasad higieny osobistej i profilaktykę;

- wyrabianie potrzeby i nawyków prawidłowego mycia rąk;

- wskazywanie na zdrowy styl życia, w tym prawidłowe odżywianie, aktywność fizyczną, dostosowanie ubrań do warunków pogodowych.

Nauczyciele posłużyli się szerokim wachlarzem pomysłów uwzględniając wytyczne, działania i materiały Organizatorów.

Do obejrzenia relacji zapraszamy na szkolny Facebook.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk