PAMIEC81 JPG 1W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła realizuje  projekt patriotyczno- historyczny "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 GRUDNIA 1981 - PAMIĘTAMY!” Jego głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40 rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Udział w projekcie sprawi, że wzbogacimy naszą wiedzę na temat stanu wojennego i powstania Solidarności. W ramach podjętych działań odbędą  się lekcje tematyczne, wystawy historyczne, projekcja filmów, konkursy literackich i plastyczne oraz warsztaty tematyczne dla nauczycieli.

Bieżące informacje na temat działań prowadzonych w ramach projektu można obserwować na Facebooku: https://www.facebook.com/Pamiec81