zwW dniach 04.06 - 05.06 uczniowie z klas: 1, 2a i 2b, którzy brali udział w majowym „Zielonym Wyzwaniu” w nagrodę za zajęcie I miejsca udali się do Warszawy na piłkarski trening zorganizowany przez PZPN na stadionie Agrykoli! Świetna organizacja, przyzwoita pogoda i wspaniałe prezenty sprawiły, że wyjazd można zaliczyć do udanych! Potwierdzają to szerokie uśmiechy na twarzach dzieci.  Z przyjemnością informujemy, że drużyna dziewcząt zajęła zaszczytne, III miejsce. Drużyny wygrały sprzęt sportowy o wartości 2000 zł oraz komplet 10 piłek NIKE. Gratulujemy sukcesu!!