WiosnaW marcu uczniowie klas I-III będzińskich szkół podstawowych wzięli udział w konkursie fotograficznym „Zwiastuny wiosny w obiektywie” zorganizowanym przez naszą szkołę. Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno budzącej się do życia przyrody, rozwijanie zainteresowań fotografią oraz zachęcenie do fotograficznej „interpretacji” otaczającej rzeczywistości. Temat I edycji konkursu wymagał od uczniów uchwycenia obiektywem osobliwości wiosennej przyrody.

Nagrodzono i wyróżniono następujące prace:

I miejsce – Bartosz Bielski kl. Ia SP nr 9
II miejsce – Franciszek Kawka kl. Ia SP nr 6
III miejsce – Natalia Wicher kl. Ib SP nr 3

I miejsce – Mikołaj Tasarz kl. IIb SP nr 11
II miejsce – Jan Koryciński kl. IIa SP nr 6
III miejsce – Julia Stolarska kl. IIa SP nr 9

I miejsce – Xavier Lizurej kl. IIIa SP nr 6
II miejsce – Kacper Kozłowski kl. IIIa SP nr 9
III miejsce – Maja Krawczyk kl. IIIa SP nr 8

Wyróżnienia:
Nadia Stefańska kl. Ib SP nr 11, Wojciech Kołodziejak kl. Ia SP nr 2, Nikola Kaźmierska kl. III SP nr 11, Anastazja Blicharczyk kl. IIIa SP nr 10.
Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy w przyszłym roku.