page1Nasza szkoła uczestniczy w Ogólnopolskiej Kampanii "Smart, to znaczy mądrze! Uzależnienie czy nawyk?" - prowadząc działania edukacyjne w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych (telefon, tablet) i Internetu. W dzisiejszych czasach trudno byłoby wyobrazić sobie życie bez dostępu do nowoczesnych technologii. Urządzenia te pomagają w komunikacji, ułatwiają naukę, zapewniają rozrywkę oraz usprawniają załatwianie wielu codziennych spraw. Z drugiej strony mogą negatywnie wpływać na dzieci, powodować problemy z nauką i koncentracją, mową, spadkiem aktywności ucznia w zajęciach szkolnych, jak i pozaszkolnych oraz stosowanie różnych form przemocy.

Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w konkursie organizowanym w ramach akcji i przygotowali prace plastyczne propagujące rozsądne korzystanie z nowoczesnych technologii.

Oto lista laureatów:

Klasy starsze:

I miejsce - Wiktor Katolik

II miejsce – Mateusz Katolik

III miejsce – Jakub Dyszy

Klasy młodsze:

I miejsce – Ksawier Palka

II miejsce – Nadia Wieczorek, Paulina Kubik

III miejsce – Oliwia Rajska, Magdalena Imiołek

Wyróżnienia:

Antoni Rosiński, Dominika Ratajczyk, Maksymilian Sidorczuk, Robert Nieświec, Agata Krupa, Wiktoria Abratańska, Wiktor Klimaszewski, Daniel Wiśniowski, Aleksandra Jeszke.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Oto lista laureatów: