Toogle Left

dyniaNa początku paźdiernika nasza szkoła zorganizowała szóstą edycję międzyszkolnego konkursu na najciekawsze dekoracje z dyni. Podobniejak w poprzednich latach konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Młodzi artyści wykazali twórczy potencjał, ich prace były niezwykle oryginalne i zabawne. Powstały więc prawdziwe "cuda" z dyni. Warzywo okazało się wdzięcznym materiałem do tworzenia dziwnych stworków, kotków, misiów, jeży, czarownic, a nawet postaci w masaczkach.

 

 

 

 

Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce

Dawid Bednarski kl. III a SP 3

Franciszek Gębka  kl. II a SP 6

II miejsce

Marcel Bednarski kl. III a SP 3

Alicja Bober kl. I SP 6

III miejsce

Hubert Pogoda kl. I a SP 3

Nadia Wieczorek - Piecuch kl.III a SP 6

Wyróżnienia:

Zuzanna Marczewska kl. III b SP 3

Hanna Wolny kl. III b SP 9

Wiktoria Niedrygos kl. I a SP 3

Maja Kapitan kl. II a SP 9

Natalia Sitko kl. IV a SP 6.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk