Toogle Left

slubDzień 5 października był wyjątkowym dniem w naszej szkole, ponieważ odbyło się Pasowanie na Ucznia. Dzieci z klasy pierwszej przedstawiły krótki program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, muzyczne oraz taneczne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez uczniów uroczystego ślubowania na sztandar Szkoły oraz Pasowanie na Uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor Monika Wójtowicz - Paszkowska. 

 

 

Wszyscy z wielką powagą ślubowali, że będą przynosić chlubę rodzicom, nauczycielom, szkole i ojczyźnie. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i legitymacje szkolne oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również słodkich upominków od zaproszonych gości oraz niespodzianki przygotowanej przez koleżanki i kolegów z klas drugich. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Naszym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.Wszyscy z wielką powagą ślubowali, że będą przynosić chlubę rodzicom, nauczycielom, szkole i ojczyźnie. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona Uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Konopnickiej w Będzinie. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali dyplomy i legitymacje szkolne oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również słodkich upominków od zaproszonych gości oraz niespodzianki przygotowanej przez koleżanki i kolegów z klas drugich. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.
Naszym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk