Toogle Left

I zaśpiewaj, zakolęduj nam kolędo

Że najbliżsi zawsze blisko przy nas będą,

Że nikogo nie zabraknie przy tym stole

Przy kolędzie najpiękniejszej z wszystkich kolęd!

/Wanda Chotomska/

 

 

VIII Wigilia Rodzinna i jak co roku wspólne kolędowanie.  Celem spotkania wigilijnego była integracja wszystkich osób związanych ze szkołą oraz wspólne łamanie się opłatkiem i kolędowanie. Oprócz wysłuchania koncertu kolęd rodzice mogli podziwiać stroiki, choinki, figurki, anioły, świeczniki i inne ozdoby świąteczne, które zostały wykonane przez nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów. Na koniec wszyscy mogli poczęstować się wigilijnym ciastem. Magia tego szczególnego dnia i ciepło lampek choinkowych wpłynęły korzystnie na atmosferę, która była przepełniona życzliwością, radością i wzajemną sympatią.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk