DOW naszej szkole odbyły się dzień otwarty dla Przedszkolaków, podczas których nasi młodsi koleżanki i koledzy wzięli udział w zajęciach i przekonali się jak w łatwy i przyjemny sposób można zdobywać wiedzę.

Lekcja edukacji wczesnoszkolnej była okazją do poszerzenia wiedzy na temat pór roku, wykorzystanej potem przez Przedszkolaki do wykonania prac plastycznych pt. ,,Wiosenna łąka’’. Następnie przyszła kolej na zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Po wysiłku fizycznym przyszli uczniowie naszej szkoły przyglądali się ciekawym doświadczeniom z fizyki i chemii. Do zobaczenia we wrześniu!