kr1Kolejny raz uczniowie klas młodszych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „W świecie poezji”.  Poziom recytacji był na bardzo wysokim poziomie – uczniowie zadziwiali doskonałym opanowaniem pamięciowym, czasami bardzo długich tekstów oraz ciekawą,  bardzo dojrzałą, interpretacją wierszy. Jury przyznało nastepujące nagrody:

I miejsce: Martyna Adamczyk z klasy III a i Jan Koryciński z klasy I a;

II miejsce: Lena Plewińska z klasy I b i Filip Kardaś z III a;

III miejsce: Lena Polak z klasy II a i Zofia Szulc z II b.

Wyróznienia otrzymali: Antoni Frańczak z I a, Igor Wlazło z I b, Emilia Czerska z II b, Natalia Sitko z III a i Julia Grochowina z III b.

Laureatom gratulujemy!