Toogle Left

wosp1Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nauczyciele i uczniowie SP nr 6 grali wspólnie z nauczycielami i uczniami SP nr 3 oraz PM nr 14 i 15 w Będzinie.

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku zbieraliśmy pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Były profesjonalnie przygotowane, piękne występy artystyczne uczniów, licytacje, pokaz I pomocy przedmedycznej, loterie fantowe oraz kawiarenka, w której można było kupić pyszne wypieki, kawę i herbatę. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz mieszkańców Grodźca udało się zebrać 7205,20 zł (inf. zaczerpnięta ze strony SP3). Było wesoło i kolorowo. Dziękujemy Państwu za szczodrość, wsparcie i poświęcony czas. Obiecujemy, że w następnym roku znowu zagramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk