sloZ ogromną radością informujemy, że klasa IIa kolejny raz zdobyła wyróżnienie w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Tym razem należało zorganizować Dzień Głośnego Czytania i wykonać "Magiczne Drzewo Słodziaków", wykorzystując surowce z recyklingu.

Plastikowe butelki, kubki, gazety, szary papier, worki foliowe i nakrętki zamieniły się w pomysłowe i radosne zwierzęta. Wysiłek włożony w przygotowanie zadania konkursowego, pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie dzieci zostały nagrodzone. W ramach wyróżnienia wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, maskotki Gangu Słodziaków – Juniorów, książki oraz nagrody rzeczowe. Po raz kolejny udowodniliśmy, że głośne czytanie nie tylko rozbudza zainteresowania czytelnicze ale jest świetną zabawą integrującą zespół klasowy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!