Toogle Left

„W karnawale,
w karnawale urządzamy różne bale:
bale w sukniach, garniturach,
bale w maskach, pawich piórach.
Mnóstwo różnych przebierańców
hasa pośród pląsów, tańców,
uśmiechnięci biją brawa,
bo karnawał to zabawa”


W odświętnie udekorowanej sali przygotowanej przez Samorząd Uczniowski,  niezliczone księżniczki, mimowie, wróżki, diabełki, rolnicy a także inne postaci z kreskówek opanowały na kilka godzin parkiet szkolnej świetlicy. Wszystkie dzieci bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Wszyscy bawili się doskonale. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę, ale nie smućmy sie - kolejny bal już za rok ! :)

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk