misiuDzień Pluszowego Misia obchodzimy co roku 25 listopada. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego wyjątkowego święta – uczniowie przynieśli swoje ulubione pluszaki, które dziś mogły uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych. Do świętowania zaprosiliśmy również Przedszkolaki - wspólnie wysłuchaliśmy historii pluszowego misia, a następnie wykonaliśmy prace plastyczne, których głównym bohaterem był oczywiście…. Miś.