Toogle Left

sdtmW  naszej szkole odbył się Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie brali udział w egzaminie pisemnym oraz rywalizowali w grach na telefonach i komputerach, podczas których mogli sprawdzić swoją umiejętność tabliczki mnożenia oraz przekonać się, że matematyki można się uczyć także w ciekawy sposób i może być fajną zabawą. 

W ten sposób udało nam się  wyłonić Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Ekspertom gratulujemy, a wszystkich namawiamy, by regularnie ćwiczyli tabliczkę mnożenia.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk