rr1Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest zawsze chwilą szczególną, niosącą nowe plany i nadzieje, nowe oczekiwania i postanowienia. Wszystkim nauczycielom i wychowawcom  życzę spokojnej i satysfakcjonującej pracy, cierpliwości, uznania oraz wdzięczności społecznej, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Drodzy uczniowie życzę Wam, aby zdobywana wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji. Aby szkoła była dla Was zawsze miejscem bezpiecznym, pełnym radości, przyjaźni i zrozumienia. Szczególne życzenia kieruję do Pierwszoklasistów – niech każdy dzień Waszego pobytu w szkole będzie szczęśliwy i radosny a nuka niech będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. Drodzy Rodzice mam nadzieję, że wiele razy przekonacie się o tym, że wasze dzieci chodzą do dobrej szkoły. Życzę Wam jak najmniej problemów wychowawczych, zapraszam wszystkich do współpracy, macie bowiem ogromny wpływ na edukację waszych dzieci. Rok szkolny 2019/2020 uważam za otwarty!