majRowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych. Poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Już drugi rok bierzemy udział w tej akcji, dzięki czemu droga do szkoły stała się atrakcyjna i wesoła. Mimo niepogody i trudnych warunków atmosferycznych chętnych nie brakowło. Najaktywniejsi okazali się uczniowie  klasy 5b, 1 b i 2 b. Gratulujemy i zapraszamy za rok do wzięcia udziału w Kampanii - Rowerowy Maj!