dd7 kopiaPierwszy czerwca - dzień radosny, kwitną kwiatki, słońce świeci... W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Wam kochani Uczniowie - moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności – nauczyciele i pracownicy szkoły. Uczniowie naszej szkoły z okazji swojego święta mieli okazję uczestniczyć w grach i zabawach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkie dzieci czekały dmuchane zjeżdżalnie, liczne stragany z zabawkami i watą cukrową! Prowadzący klown, zadbał o dobre humory dzieci i ani na chwilę nie pozwolił im się nudzić. Było wiele konkursów i dużo nagród. Dzieci otrzymały także słodki poczęstunek. Było dużo okazji do tańca, pląsów i podskoków. Do tego interaktywne zabawy i wesołe piosenki – czyli to wszystko co nasze dzieci uwielbiają.