Toogle Left

zeNasze Elastic Minis, a są to uczennice z klasy I b, Zuzia Frańczak i Emilka Czerska, wywalczyły III miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu "Taki Taniec" w Oświęcimiu!! Dziewczynki  trenują juz od 2017 roku w Dance4you w klubie fitness. Mają na swoim koncie wiele sukcesów. W tym roku dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu ich rodziców zajęły również I miejsce w MiędzynarodowymTurnieju Tańca Nowoczesnego oraz III miejsce w Ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Tańca i Piosenki - Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna. Serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałosci i czekamy na kolejne sukcesy !

  

 

 

  

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk