Toogle Left

I b

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie już po raz siódmy ogłosiło konkurs: „Piękne są nasze barwy ojczyste”, aby uczcić Święto Flagi. Konkurs  honorowym patronatem objął Starosta Będziński – Pan Sebastian Szaleniec i Prezydent Miasta Będzina –  Pan Łukasz Komoniewski. W konkursie wzięły udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów Powiatu Będzińskiego. W tej edycji zwycięzców wyłoniła komisja składająca się z przedstawiciela Starostwa Powiatowego i jednocześnie plastyka Pana Marka Machonia, przedstawicieli grona pedagogicznego i samorządu uczniowskiego. Laureatami w kategorii Szkół Podstawowych klas I - III zostali uczniowie klasy I b. Pierwsze miejsce zajął Mikołaj Szymczyk, drugie Nikola Chruściel a trzecie Magdalena Imiołek. Naszym najmłodszym uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu!

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk