Toogle Left

Kolejny raz uczniowie wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „W świecie poezji”. W tym roku zaprosiliśmy również do konkursu naszych przyjaciół z Przedszkola nr 15. Grupa sześciolatków oklaskiwała wykonawców, w tym swoich kolegów z przedszkola, którzy powiedzieli zgromadzonym kilka wierszy. Pięknie wyrecytowali wiersze Krzysiu Korzeniowski i Zosia Szulc, za co zostali nagrodzeni i zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii. Jury wśród pozostałych uczestników konkursu przyznało następujące nagrody; 

w kategorii klas I – III:

I miejsce – Julia Neugebauer z  z III b i Stanisław Marat z III a,
II miejsce – Amelia Pietraszewska z II klasy i Nadia Nowak z III b,
III miejsce – Maria Będkowska z III a i Natalia Pacholska z III b,
Wyróżnieni zostali: Julia Grochowina, Amelia Szymczyk i Agata Krupa z I b oraz Katarzyna Wójcik z III a.

W kategorii klas IV – VII:


I miejsce - Sara Czuber i Natasza Nowak z klasy VII,

II miejsce - Julia Zaborowska i Natalia Żak z IV b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk