Toogle Left

dzoNaszymi gośćmi były dzieci z Przedszkola nr 15 z Rodzicami! Powitała ich  Dyrektor szkoły – pani Monika Wójtowicz – Paszkowska. Spotkanie rozpoczęliśmy od zajęć integracyjnych z wieloma atrakcjami takimi jak malowanie twarzy, spotkanie z Wiosną, zagadki, tworzenie barwnej ilustracji, wspólna zabawa oraz słodkości. Gospodarze - uczniowie klasy III wraz ze starszymi kolegami sprostali zadaniu - od samego początku wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry humor. Oglądając prezentację goście mieli okazję zapoznać się ze wybranymi, szkolnymi przedsięwzięciami, uroczystościami i konkursami, które odbyły się w bieżącym roku. Wielu Przedszkolaków rozpoznało na zdjęciach swoje rodzeństwo lub kolegów z klas I - III. Dzieci przeżyły niezapomniane chwile podczas zabawy z „kolorową chustą”. „Żarłoczny rekin” i „Balonowy show” z  pewnością na długo pozostaną w dziecięcej pamięci. Każdy Przedszkolak mógł również spróbować swoich sił w zajęciach rytmicznych, wielu z nich pokonało tremę i pokazało swój talent. W świetlicy Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach plastycznych. Dzieci samodzielnie dekorowały „zajączki – niespodzianki”, a niektórym trudno było oprzeć się pokusie sprawdzenia, co kryje się w środku! Dzieci mogły spróbować swoich sił również podczas zajęć logicznych. Wędrówka po szkole zakończyła się pokazem chemicznych i fizycznych doświadczeń w naszej nowej przyrodniczej pracowni. Wędrujące kolorowe kropelki, balon, który sam wypełniał się powietrzem, „wulkan” i „kosmiczna rakieta” były hitem tego popołudnia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu. Przedszkolaki zapraszamy do naszej szkoły. Szkoła „6” na Was czeka :) !

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki..

  Rozumiem i zgadzam się
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk