W nocy z 23 na 24 marca 2018r uczniowie klas IV – VII wzięli udział „Nocy w Szkole”. Impreza została zainicjowana przez Samorząd Uczniowski - jako nagroda dla wyróżniających się w pierwszym półroczu zachowaniem uczniów. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony w śpiwór, karimatę, dużą porcję dobrego humoru oraz nutkę ekscytacji i przeświadczenia o czekającej niezwykłej przygodzie.Impreza rozpoczęła się o godzinie 19.00 w świetlicy szkolnej od wspólnego przeczytania i podpisania regulaminu. W oczekiwaniu na pyszną pizzę wszyscy mieli okazję poznać swoje nowe oblicza podczas zabaw integracyjnych. Po kolacji uczniowie przebrali się w piżamy i przygotowali swoje miejsca noclegowe na sali gimnastycznej.

Bitwa na poduszki, gry planszowe czy turniej „Blondyni vs Bruneci” to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Gdy zgasły światła i została ogłoszona cisza nocna, z każdego kąta sali gimnastycznej, słychać było ciche rozmowy o ostatnich wydarzeniach.W sobotni poranek po pysznym śniadaniu, uczniowie – lekko jeszcze zaspani, ale bardzo szczęśliwi i zadowoleni – powrócili do swoich domów. Niektórzy z nich wychodząc ze szkoły już zapowiedzieli, że czekają na kolejną „nockę w szkole”.Opiekunowie SU już dziś szukają pomysłów na kolejne takie wydarzenie – być może będzie to Noc Odkrywców, Noc Indian a może Noc … ? Wszystkich chętnych zachęcamy do starań, by znaleźć się na liście szczęśliwców, którzy spędzą drugą już Noc w Szkole.https://photos.app.goo.gl/W48NvKPPPDJrwN7E2